„MIRO” jest prywatną firmą założoną przez Pana Mirosława Richert w 1993 roku.

Na początku swojej działalności firma produkowała przede wszystkim stoły, ławy, ławo stoły i komody stylizowane. W latach 2003-2004 firma przeprowadziła reorganizację cyklów produkcji. Nowe technologie, bogate wzornictwo i udane inwestycje pozwoliły na realizację powierzonych zamówień w dogodnych, ustalonych z kontrahentami terminach. W 2006 roku zakład stolarski przekształcił się w rodzinną spółkę jawną, której to głównym udziałowcem jest założyciel MIRO. Zrezygnowano z produkcji mebli stylizowanych, a wprowadzone zostały nowe modele stołów. Z biegiem czasu wprowadzono do produkcji także kilkanaście modeli krzeseł w szerokiej gamie kolorystycznej stelaży jak i tkanin. Nasza oferta na bieżąco jest uzupełniana o nowe modele zarówno krzeseł jak i stołów.

Wszystkie meble wykonywane są z drewna litego - dębowego i bukowego oraz z płyty meblowej, okleinowanej okleiną naturalną. Wykończeniem natomiast jest wysokiej jakości lakier wzbogacony o szeroką gamę kolorystyczną bejc lub farbą w kilkudziesięciu kolorach w wysokim połysku lub półmacie.

Jesteśmy średniej wielkości firmą zatrudniającą do 30 osób. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i lakiernie oraz chętnie korzystającą z nowych technologii. Niewielka kadra pracownicza wyspecjalizowanych fachowców zapewnia zgrany oraz zgodny zespół.

Produkowane przez nas meble projektowane są tak, aby były funkcjonalne i zaspokajały różne gusta klientów. Rozmaitość wymiarów, gabarytów oraz szeroka kolorystyka dają możliwość dostosowania ich do każdego rodzaju pomieszczenia. Fachowe podejście do zleconych zadań umożliwia nam szybką realizację zamówień jak również wykonanie indywidualnie zmian w zamawianych wyrobach.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia jesteśmy jednym z nielicznych producentów, którzy zapewniają bardzo wysoką jakość za rozsądną cenę. Sprzedaż naszych wyrobów odbywa się głównie na terenie Polski w ok. 70 sklepach i salonach sprzedaży. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz wysokiej jakości wyrobów otworzyły się dla naszej firmy nowe możliwości, nowe kooperacje z takimi firmami jak STOLBUD Sp. z o.o., FAMEG, AJ Fabryka Mebli Sp. z o.o., FOGIA FURNITURE Sp. z o.o., DECOR TRENDS Sp. z o.o. czy PRO-INVEST i wiele innych mniejszych firm jak i również wyposażanie dużych obiektów. Tu doskonałym przykładem jest Hotel Mistral ***** w Gniewinie, Salony MERCEDES BENZ oraz kilka restauracji.

Formularz kontaktowy

Proszę wprowadzić imię lub nazwę
Proszę wprowadzić adres email
Proszę wprowadzić treść wiadomości

kontakt

MEBLE 58 677 59 42

  

handlowy@miro-meble.pl

  

Nasze biure jest czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 7.00 - 15.00

partnerzy handlowi